677554-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – 48/26 – Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 48/26 – Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 54 – Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia do przekazania 500 sztuk glukometrów spełniających normę ISO 15197:2015 lub równoważną i kompatybilnych z oferowanymi paskami oraz do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w siedzibie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w zakresie obsługi glukometrów.
Wewnętrzny identyfikator: 48/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytk
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Pracowni Endoskopii
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17 - Dostawa taśm do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do urządzeń medycznych producentów ATOM Medical, Care Fusion, Vapotherm
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatów producentów GE Healthcare, Promed, Masimo, Philips i IMT Medica
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do neuronawigacji Stealthstation S7 producenta Medtronic
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do pomp objętościowych Volumat AGILIA producenta Fresenius
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do pompy Flocare 800 i Flocare Infinit
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do rejstratorów holtera EKG Lifecard CF i RR OnTrak/ Specelabs Healthcare
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część 24 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do mikroskopów neurochirurgicznych Kinevo 900 producenta Carl Zeis
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część 25 - Dostawa sterylnych obłożeń operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część 26 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do neuromonitoringu nerwu twarzowego do aparatu Inomed C2
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część 27 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczulenia Atlan A350 i kardiomonitora Vista 120
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część 28 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część 29 - Dostawa elektrod do Vaporyzator
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część 30 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część 31 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu Delphis IP typ PRO 928 producenta Laborie Medical Technologie
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część 32 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Ginekologii i Położnictwa
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część 33 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Urologicznego
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Część 34 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do monitorowania hemodynamicznego dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Część 35 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Część 36 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Część 37 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Część 38 - Dostawa artykułów jednorazowego i wielorazowego użytku do respiratorów producenta Drager
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Część 39 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatów medycznych producenta Drager
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Część 40 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do urządzeń medycznych producenta Philips
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Część 41 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczulenia DAMECA MRI 508 producenta DAMECA
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Część 42 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Część 43 - Dostawa specjalistycznych zestawów operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Część 44 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Pracowni Endoskopii
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Część 45 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Część 46 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Część 47 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Część 48 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Część 49 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do wentylacji nieinwazyjnej do urządzenia Airvo producenta Fisher&Paykel
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Część 50 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do ssaków próżniowych mocowanych na szynę Modura
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Część 51 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Część 52 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Pracowni Cytostatyków
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Część 53 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Pracowni Cytostatyków
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Część 54 - Dostawa pasków do pomiaru glikemii
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 54 – Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia do przekazania 500 sztuk glukometrów spełniających normę ISO 15197:2015 lub równoważną i kompatybilnych z oferowanymi paskami oraz do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w siedzibie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w zakresie obsługi glukometrów
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Część 55 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Oddziału Gastroenterologicznego
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Część 56 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: Część 57 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: Część 58 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Urologicznego
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: Część 59 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Część 60 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: Część 61 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: Część 62 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: Część 63 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Część 64 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Część 65 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do respiratorów producenta Weinmann Emegency Medical Technology i do defibrylatorów Corpuls 3 producenta GS Elektromedizinische