677577-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Chromatografy – Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej UHPLC z formowaniem gradientu po stronie niskiego ciśnienia sprzężonego ze spektrometrem mas typu pojedynczy kwadrupol dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej UHPLC z formowaniem gradientu po stronie niskiego ciśnienia sprzężonego ze spektrometrem mas typu pojedynczy kwadrupol dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do chromatografii cieczowej UHPLC z formowaniem gradientu po stronie niskiego ciśnienia sprzężonego ze spektrometrem mas typu pojedynczy kwadrupol, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż, instalację oraz uruchomienie sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 2 osób) w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38432200-4 (chromatografy), 38433100-0 (spektrometry masy). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, Sekcja Zaopatrzenia i Obsługi Technicznej, ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk, pokój A6. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 4 do SWZ. 7. Zamawiający po zawarciu umowy przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) – w zakresie komputera stacjonarnego.
Wewnętrzny identyfikator: 5B10.291.1.90.2026.BM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38432200 Chromatografy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38433100 Spektrometry masy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001