Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43260000 Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
Ilość: 1 sztuka
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Gmina Wielowieś Ul. Głowna 1
Miejscowość: Wielowieś
Kod pocztowy: 44-187