677671-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Maszyny do cięcia węgla lub skał – Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit.
Opis: Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit.
Wewnętrzny identyfikator: 432601017
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit
Opis: Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit
Wewnętrzny identyfikator: 432601017 - Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje ujęcie jako opcja: 1. przeprowadzenia przeglądu R1 - po każdej zmianie lokalizacji kombajnu pomiędzy drugim a piątym rokiem eksploatacji (łącznie trzech przeglądów R1), 2. remont kapitalny R2 - po ocenie stanu technicznego kwalifikującego kombajn do tego remontu (jeden remont kapitalny R2), 3. pakiet wybranych podzespołów oraz stawkę roboczogodziny pracy serwisu (WPP) celem zabezpieczenia potrzeb Zamawiającego na realizację pozagwarancyjnych usług serwisowych w okresie 24 miesięcy od daty uruchomienia kombajnu na warunkach opisanych w dokumentach zamówienia