See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów medycznych.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz cenowy (zał. nr 1a do SWZ). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Wewnętrzny identyfikator: DFP.271.176.2026.ADB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1
Opis: 1. Balon do rozszerzania powłok do systemu typu Herloon, będącego własnością Zamawiającego (1 op. = 6 szt.) - 14 op. 2. Jednorazowy zestaw drenów systemu oddymiania, zintegrowany filtr hydrofobowy, długość 3 m. Kompatybilny z będącym własnością Zamawiającego insuflatorem typu Flow50 firmy Aesculap Chifa (1 op. = 10 szt.) - 2 op.
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2
Opis: 1. Wkłady workowe jednorazowego użytku - 111 048 szt. 2. Pojemniki wielokrotnego użytku - 670 szt. 3. Mocowania - wieszaki, uchwyty do szyn - 170 szt. 4. Proszek przeciwpieniący 0,5g saszetka - 5 150 szt. 5. Wkłady workowe jednorazowego użytku - 11 000 szt. 6. Dren łączący - 19 200 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3
Opis: 1. System do zamykania defektów po ESD/EMR, przetok i perforacji - 6 szt. 2. System do zamykania defektów po ESD/EMR, przetok i perforacji - 9 szt. 3. Protezy plastikowe do dróg trzustkowych - 80 szt. 4. Zestaw do protezowania dróg żółciowych z możliwością repozycji protezy z blokadą w rękojeści - 450 szt. 5. Protezy do dróg żółciowych - 230 szt. 6. Protezy do dróg żółciowych - 2 szt. 7. Strzykawki (1 op. = 5 szt.) - 4 op. 8. Zestaw do EMR - 2 szt. 9. Balony do poszerzania zwieracza Oddiego - 80 szt. 10. Balony średniociśnieniowe trójstopniowe - 40 szt. 11. Trójkanałowy cewnik balonowy do usuwania złogów z dróg żółciowych o kwadratowych ramionach - 500 szt. 12. Samorozprężalny stent do drenażu torbieli rzekomej trzustki lub dróg żółciowych - 150 szt. 13. Balony do wysokociśnieniowej dylatacji dróg żółciowych - 30 szt. 14. Prowadniki endoskopowe (1 op. = 2 szt.) - 110 op. 15. Prowadnice endoskopowe (1 op. = 2 szt.) - 55 op. 16. Zestaw do protezowania dróg trzustkowych - 170 szt. 17. Zestawy do wprowadzania protez - 30 szt. 18. Balony do poszerzania achalazji, niskociśnieniowe przeznaczone do inflacji powietrzem - 30 szt. 19. Zestawy do opaskowania żylaków przełyku - 3 szt. 20. Cewnik trójkanałowy z zaostrzoną końcówką - 190 szt. 21. Samorozprężalne stenty - 90 szt. 22. Protezy samorozprężalne - 90 szt. 23. Balon wewnątrzżołądkowy do leczenia otyłości - 14 szt. 24. Balon wewnątrzżołądkowy do leczenia otyłości - 2 szt. 25. Zestaw do usuwania balonów wewnątrzżołądkowych (1 op. = 5 szt.) - 16 op. 26. Zacisk współpracujący z systemem do szycia endoskopowego i systemem do zamykania defektów, ułatwia ostateczne naprężenie szwu, blokuje konstrukcję i odcina nadmiar szwu, kompatybilny z poz. 1 oraz 2. - 15 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4
Opis: 1. Proteza do dróg żółciowych samorozprężalna, usuwalna - 280 szt. 2. Proteza do dróg żółciowych samorozprężalna nitinolowa - 30 szt. 3. Szczypce dwustronne - 4 szt. 4. Proteza do dróg żółciowych samorozprężalna nitinolowa - 2 szt. 5. Kotwica do uchwycenia tkanki - 10 szt. 6. Zestaw do zakładania klipsa nitinolowego - 11 szt. 7. Proteza do dróg żółciowych samorozprężalna - 7 szt. 8. Zestaw do usuwania klipsów nitinolowych - 1 szt. 9. Proteza usuwalna, samorozprężalna - 14 szt. 10. Jednorazowa elektroda typu walcowatego, bipolarna przeznaczona do ablacji zwężeń dróg żółciowych, w trakcie ECPW - 1 szt. 11. Jednorazowa elektroda typu igłowego, monopolarna przeznaczona do ablacji zmian w trzustce pod kontrolą EUS - 80 szt. 12. Stent endoskopowy samorozprężalny - 7 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5
Opis: 1. Zestaw endoskopowy do tamowania krwawienia w górnym i dolnym odcinku przewodu pokarmowego - 20 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6
Opis: 1. Zgłębnik gastrostomijny - 360 zest. 2. Zgłębnik gastrostomijny - 140 zest.
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7
Opis: 1. Jednorazowy cewnik do pH-metrii z impedancją (1 op. = 10 szt.) - 32 op. 2. Koszulki ochronne jednokrotnego użytku do przełykowego cewnika manometrycznego wysokiej rozdzielczości (1 op. = 20 szt.) - 18 op.
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8
Opis: 1. Prowadnica jednorazowego użytku - 300 szt. 2. Jednorazowy balon trójkanałowy do usuwania złogów z dróg żółciowych - 1 000 szt. 3. Dren jednodniowy do płukania pompy endoskopowej (1 op. = 50 szt) - 18 op. 4. Jednorazowe trójstopniowe poszerzadła balonowe - 80 szt. 5. Osłona dostępu moczowodowego (1 op. = 5 szt.) - 2 op. 6. Cewnik z ruchomą końcówką do dróg żółciowych i trzustkowych (jednorazowego użytku) - 14 szt. 7. Osłona dostępu moczowodowego (1 op. = 5 szt.) - 8 op. 8. Dren do wody do kanału roboczego, sterylny i przeznaczony do użycia u jednego pacjenta (1 op. = 50 szt) - 4 op. 9. Dren do insuflacji - 14 szt. 10. Balony do EUS sterylne do endoskopu (1 op. = 20 szt.) - 1 op. 11. Cewnik typu spray jednorazowego użytku do barwienia śluzówki (1 op. = 6 szt.) - 25 op. 12. Jednorazowa pułapka na polipy (1 op. = 25 szt.) - 166 op. 13. Jednorazowy balon trójkanałowy do usuwania złogów z dróg żółciowych - 40 szt. 14. Jednodniowy zestaw drenów do podłączenia do będącej własnością Zamawiającego pompy do spłukiwania OFP-2, czyszczenia soczewek i insuflacji powietrzem. Zestawy pakowane pojedynczo w sterylne opakowania (1 op. = 10 szt.) - 90 op. 15. Jednodniowy zestaw drenów do podłączenia do będącej własnością Zamawiającego pompy OFP-2, do spłukiwania soczewki i podłączenia do będącym do posiadanego przez Zamawiającego insuflatora CO2 (UCR). Zestawy sterylnie pakowane indywidualnie (1 op. = 10 szt.) - 68 op. 16. Proteza do dróg żółciowych - 50 szt. 17. Proteza do dróg żółciowych - 5 szt. 18. Samorozprężalna proteza do drenażu trzustkowego - 22 szt. 19. Proteza samorozprężalna przełykowa - 7 szt. 20. Proteza samorozprężalna, przełykowa - 4 szt. 21. Jednorazowa proteza samorozprężalna do dróg żółciowych - 4 szt. 22. Proteza samorozprężalna do dróg żółciowych - 7 szt. 23. Proteza samorozprężalna do przełyku - 7 szt. 24. Jednorazowa proteza samorozprężalna do przełyku - 7 szt. 25. Jednorazowa proteza samorozprężalna do przełyku - 7 szt. 26. Jednorazowa proteza samorozprężalna do odźwiernika i dwunastnicy - 5 szt. 27. Jednorazowa proteza dojelitowa - 2 szt. 28. Metalowa proteza samorozprężalna - 10 szt. 29. Jednorazowa proteza samorozprężalna do dróg żółciowych - 7 szt. 30. Proteza samorozprężalna do dróg żółciowych - 7 szt. 31. Jednorazowa proteza samorozprężalna do odźwiernika i dwunastnicy - 5 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9
Opis: 1. Zestawy do wysokopróżniowego drenażu ran - 1 840 szt. 2. Pojemniki (butelki) do odsysania ran pooperacyjnych - 19 300 szt. 3. Pojemniki (butelki) do odsysania ran pooperacyjnych - 2 000 szt. 4. Pojemniki (butelki) do odsysania ran pooperacyjnych - 360 szt. 5. Dren typu Kehr do drenażu dróg żółciowych - 150 szt. 6. Dren do drenażu pasywnego - 940 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10
Opis: 1. Bezpieczny zestaw do punkcji opłucnej - 340 szt. 2. Bezpieczny zestaw do punkcji opłucnej - 30 szt. 3. Zamknięty system drenażu grawitacyjnego z drenem wykonanym z czystego silikonu - 4 430 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11
Opis: 1. Płyn do perfuzji kompatybilny z aparatem LifePort Perfusion będącym własnością Szpitala Uniwersyteckiego (1 szt. = 1000 ml) - 350 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12
Opis: 1. Monofilamentowa siatka z powłoką hydrożelową całkowicie wchłanialna - 5 szt. 2. Monofilamentowa siatka z powłoką hydrożelową całkowicie wchłanialna - 5 szt. 3. Przestrzenna lekka siatka o średniej wielkości porów - 234 szt. 4. Przestrzenna lekka siatka o średniej wielkości porów - 200 szt. 5. Siatka polipropylenowa monofilamentowa - 4 szt. 6. Przestrzenna lekka siatka o średniej wielkości porów - 100 szt. 7. Siatka polipropylenowa monofilamentowa - 51 szt. 8. Siatka polipropylenowa monofilamentowa - 4 szt. 9. Przestrzenna lekka siatka o średniej wielkości porów - 108 szt. 10. Całkowicie wchłanialna siatka z powłoką hydrożelową przeznaczona do wzmacniania i rekonstrukcji ubytków tkanki miękkiej, wskazana do wzmacniania brzusznej tkanki miękkiej w miejscach osłabienia, oraz napraw przepuklin brzusznych i pachwinowych - 15 szt. 11. Całkowicie wchłanialna siatka z powłoką hydrożelową przeznaczona do wzmacniania i rekonstrukcji ubytków tkanki miękkiej, wskazana do wzmacniania brzusznej tkanki miękkiej w miejscach osłabienia, oraz napraw przepuklin brzusznych i pachwinowych - 15 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13
Opis: 1. Siatka z poliptopylenu monofilamentowego - 533 szt. 2. Siatka z poliptopylenu monofilamentowego - 432 szt. 3. Siatka z poliptopylenu monofilamentowego - 5 szt. 4. Siatka z poliptopylenu monofilamentowego - 443 szt. 5. Siatka do naprawy przepuklin - 4 szt. 6. Siatka do naprawy przepuklin - 4 szt. 7. Siatka do naprawy przepuklin - 7 szt. 8. Siatka do naprawy przepuklin - 7 szt. 9. Siatka do naprawy przepuklin - 14 szt. 10. Siatka z polipropylenu monofilamnetowego do naprawy przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową - 43 szt. 11. Siatka z polipropylenu monofilamnetowego do naprawy przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową - 25 szt. 12. Siatka częściowo wchłanialna - 2 szt. 13. Siatka częściowo wchłanialna - 2 szt. 14. Siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 15. Siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 16. Siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 17. Siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 18. Lekka siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 19. Lekka siatka częściowo wchłanialna - 4 szt. 20. Lekka siatka częściowo wchłanialna - 5 szt. 21. Lekka siatka częściowo wchłanialna - 5 szt. 22. Okrągła siatka do naprawy małych przepuklin brzusznych - 5 szt. 23. Okrągła siatka do naprawy małych przepuklin brzusznych - 5 szt. 24. Okrągła siatka do naprawy małych przepuklin brzusznych - 5 szt. 25. Zestaw składający się z siatki z polipropylenu monofilamnetowego do naprawy przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową - 30 szt. 26. Zestaw składający się z siatki z polipropylenu monofilamnetowego do naprawy przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową - 30 szt. 27. Implant chirurgiczny - 2 szt. 28. Implant chirurgiczny - 2 szt. 29. Implant chirurgiczny - 2 szt. 30. Implant chirurgiczny - 2 szt. 31. Implant chirurgiczny - 2 szt. 32. Implant chirurgiczny - 2 szt. 33. Implant chirurgiczny - 2 szt. 34. Implant chirurgiczny - 2 szt. 35. Implant chirurgiczny - 2 szt. 36. Implant chirurgiczny - 2 szt. 37. Implant chirurgiczny - 2 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14
Opis: 1. Siatka do przepukliny rozworu przełykowego, częściowo wchłanialna (1 op. = 3 szt.) - 5 op. 2. Siatka do przepukliny rozworu przełykowego, częściowo wchłanialna (1 op. = 3 szt.) - 5 op.
Wewnętrzny identyfikator: 14