677721-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia – Zapewnienie zasobów chmury publicznej dla ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Miasta
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zapewnienie zasobów chmury publicznej dla ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Miasta
Opis: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie Zamawiającemu Zasobów Chmurowych AWS, w celu zapewnienia ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Zamawiającego, rozliczanych przy wykorzystaniu Kredytów chmurowych AWS.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/MB/271/III-100/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: NIE DOTYCZY