See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: D-47/2026 DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO KARDIOLOGII INWAZYJNEJ DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Opis: 1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu j.u do kardiologii inwazyjnej (Sprzęt przeznaczony jest do zabiegów w zakresie tętnic wieńcowych) dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu. 2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 12 miesiące może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. 3) Termin dostawy bieżącego zamówienia – maksymalnie do 3 dni kalendarzowych. Pilne zamówienia do realizacji max. 2 dni kalendarzowe. 4) Przedmiot zamówienia został podzielony na 49 części 5) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 6) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33.111.710-1 – wyroby do angiografii 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, 8) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 i 6 do SWZ. 9) Gwarancja i rękojmia a) Wymagany termin ważności przedmiotu umowy – min. 12 miesięcy. b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące. 10) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia. 11) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia. 12) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 13) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych z przedmiotem zamówienia. 14) Wykonawca w zakresie pakietu nr 4 zobowiązany jest do użyczenia na czas trwania umowy konsoli i pedału sterującego wraz z zestawem podłączeniowym umożliwiających wykonanie rotablacji. 15) Wykonawca w zakresie pakietu nr 19, 20 zobowiązany jest do użyczenia aparatu do pomiaru FFR. 16) W ramach pakietu nr 21, 22 Wykonawca zobowiązany jest do użyczenia na czas trwania umowy aparatu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej umożliwiającego wykonanie badania, analizę on-line i off -line wyników ilościowych i jakościowych oraz umożliwiającego archiwizację wyników (umowa użyczenia stanowi załącznik nr 6) UWAGA Sprzedający przekaże Kupującemu, w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzęt w celu utworzenia depozytu w ilościach i w asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ. Przekazanie sprzętu do depozytu dokonane będzie na podstawie dowodu magazynowego lub innego dowodu przekazania, z wyszczególnieniem nr katalogowego, ceny jednostkowej, nazwy oraz rozmiaru danego asortymentu W celu umożliwienia identyfikacji i weryfikacji zaoferowanych produktów z opisem przedmiotu zamówienia przedstawionym w Zał. nr 2 do SWZ, Zamawiający na etapie oceny ofert zastrzega sobie prawo wezwania Wykonawców do zaprezentowania przez nich przedmiotu zamówienia, które objęte jest niniejszym postępowaniem. Oferta wykonawcy, którego produkt nie spełnia wymagań zawartych w SWZ, zostanie odrzucona na mocy art. 226 ust.1 p.5 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33111710 Wyroby do angiografii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: pakiet 1
Opis: zgodnie z załącznikiem 2 do SWZ
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: pakiet 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: pakiet 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: pakiet 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: pakiet 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: pakiet 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: pakiet 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: pakiet 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: pakiet 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: pakiet 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: pakiet 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: pakiet 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: pakiet 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: pakiet 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: pakiet 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: pakiet 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: pakiet 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: pakiet 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: pakiet 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: pakiet 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: pakiet 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: pakiet 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: pakiet 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: pakiet 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: pakiet 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: pakiet 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: pakiet 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: pakiet 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: pakiet 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: pakiet 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: pakiet 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: pakiet 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: pakiet 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: pakiet 49