677819-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego – Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach.
Wewnętrzny identyfikator: AP.26.84.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33640000 Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów, 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661100 Środki znieczulające, 33622300 Środki moczopędne, 33141510 Produkty krwiopochodne, 33615100 Insulina, 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 1
Opis: Pakiet Nr 1: Methylprednisolone - inj: 1. Methylprednisolone 40 mg, proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrz x 1 fiol. – 8 000 op.; 2. Methylprednisolone 500 mg, proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrz.x 1 fiol. – 60 op.; 3. Metylprednizolone 40 mg / 1 ml, op. 1 fiol. – 100 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 2
Opis: Pakiet Nr 2: Kwas traneksamowy - Ampułki: Tranexamic acid 500 mg / 5 ml x 5 amp. - 1 000 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 3
Opis: Pakiet Nr 3: Dexmedetomidine: Dexmedetomidine 1 mg/10 ml x 4 fiol. - 100 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33640000 Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 4
Opis: Pakiet Nr 4: Propofol 1%: Propofol 500mg/50ml x 1 fiol. – 5 000 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661100 Środki znieczulające
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 5
Opis: Pakiet Nr 5: Furosemid - Ampułki: 1. Furosemid 20mg/2ml x 50 amp. – 500 op.; 2. Metamizol 1,0g/2ml x 5 amp. – 1 500 op.; 3. Metamizol 2,5g/5ml x 5 amp. – 1 000 op.; 4. Metronidazol 500mg /100 ml x 40 fl. – 200 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33622300 Środki moczopędne
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 6
Opis: Pakiet Nr 6: Preparaty krwiopochodne: 1. Albuminy 200mg/1ml a 50ml x 1 fl. – 100 op.; 2. Albuminy 200mg/1ml a 100ml x 1 fl. – 400 op.; 3. Antitrombina III 1000 j.m., prosz. i rozp.do sporz. roztw.do inf. x 1 fiol. – 5 op.; 4. Czynnik zespołu protrombiny PCC (Factor II, Factor VII, Factor IX, Factor X, Protein C, Protein S) x 1 fiol. a 500 j.m. – 20 op.; 5. Immunoglobuliny ludzkie x 10g/100ml op. x 1 fiolka – 1 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 6
Główna klasyfikacja (cpv): 33141510 Produkty krwiopochodne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 7
Opis: Pakiet Nr 7: Leki ogólne: 1. Adenozyna 6mg/2ml x 6 fiol. – 10 op.; 2. Amiodarone 150mg/3ml x 6 amp. – 200 op.; 3. Clopidogrel 75 mg x 84 tabl.powl. – 15 op.; 4. Enoksaparyna 40mg/0,4 ml x 10 amp. strz. – 4 000 op.; 5. Enoksaparyna 60mg/0,6 ml x 10 amp. strz. – 600 op.; 6. Enoksaparyna 80mg/0,8 ml x 10 amp. strz. – 300 op.; 7. Enoksaparyna 100mg/1,0 ml x 10 amp. strz. – 200 op.; 8. Enoksaparyna 120mg/0,8 ml x 10 amp. strz. – 30 op.; 9. Glimepiryd 2mg x 30 tabl. – 20 op.; 10. Glimepiryd 4mg x 30 tabl. – 20 op.; 11. Insulin glargine 300 j.m./3ml x 5 wstrzykiwaczy – 6 op.; 12. Insulin glulisine 300 j.m./3ml x 5 wstrzykiwaczy – 5 op.; 13. Insulin lispro 300 j.m./3ml x 10 wstrzykiwaczy – 5 op.; 14. Sodium polystyrene sulfonate 1,42 g Na+/15 g proszek doustny lub do sporz. zaw. doodbytniczej x 454g – 20 op.; 15. Teicoplanin proszek i rozp. do sporz. roztw.do wstrz. i/lub inf. 200 mg x 1 fiol. – 60 op.; 16. Teicoplanin proszek i rozp. do sporz. roztw.do wstrz. i/lub inf. 400 mg x 1 fiol. – 400 op.; 17. Walproinian sodu 288,2 mg/5 ml syrop x 150 ml – 40 op.; 18. Walproinian sodu 400 mg/4 ml x 1 fiol. – 200 op.; 19. Walproinian sodu+Kw.walproinowy 300 mg x 30 tabl.o przedł. uwal. – 40 op.; 20. Walproinian sodu+Kw.walproinowy 500 mg x 30 tabl.o przedł. uwal. – 25 op.; 21. Insulina glargine, roztwór do wstrzykiwań; 300 j./ml; 10 wstrzykiwaczy 1,5 ml [SoloStar] – 5 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 7
Główna klasyfikacja (cpv): 33615100 Insulina
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 8
Opis: Pakiet Nr 8: Nadroparina + Fondaparina: 1. Bupivacaine hydrochloride, Epinephrine (5 mg+0,005 mg)/ml x 5 fiol.a 20 ml – 600 op.; 2. Cisatracurium 10 mg/5 ml x 5 amp. – 10 op.; 3. Fondaparinux sodium 2,5 mg/ 0,5 ml x 10 amp. strz. – 60 op.; 4. Fondaparinux sodium 7,5 mg/ 0,6 ml x 10 amp. strz. – 2 op.; 5. Nadroparinum calcium 3800 j.m./0,4 ml x 10 amp. strz. – 20 op.; 6. Nadroparinum calcium 5700 j.m./0,6 ml x 10 amp. strz. – 30 op.; 7. Nadroparinum calcium 7800 j.m./0,8 ml x 10 amp. strz. – 10 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 9
Opis: Pakiet Nr 9: Sugammadex: Sugammadex 200 mg /2 ml, op 10 amp. – 120 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych określonych w 10 pakietach - Pakiet 10
Opis: Pakiet Nr 10: Meropenem + Waborbaktam: Meropenem + Waborbaktam, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji; 1g +1g op x 6 fiolek – 120 op.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 10