See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: dostawa systemu do pobierania krwi, opatrunków specjalistycznych, sprzętu do operacji okulistycznych, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii wraz z użyczeniem glukometrów oraz zestawów płynów kontrolnych do badań
Opis: dostawa systemu do pobierania krwi, opatrunków specjalistycznych, sprzętu do operacji okulistycznych, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii wraz z użyczeniem glukometrów oraz zestawów płynów kontrolnych do badań do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Wewnętrzny identyfikator: MSB/PN/60/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - System do pobierania krwi
Opis: Część 1 - System do pobierania krwi
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - Opatrunki specjalistyczne hydrokoloidowe
Opis: Część 2 - Opatrunki specjalistyczne hydrokoloidowe
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe
Opis: Część 3 - Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 - Opatrunki z miodem manuka i srebrem
Opis: Część 4 - Opatrunki z miodem manuka i srebrem
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 - Opatrunki z węglem aktywowanym
Opis: Część 5 - Opatrunki z węglem aktywowanym
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 - Roztwór i żel do nawilżania ran
Opis: Część 6 - Roztwór i żel do nawilżania ran
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 - Opatrunki lipidowo-koloidowe
Opis: Część 7 - Opatrunki lipidowo-koloidowe
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 - Zaćma i witrektomia
Opis: Część 8 - Zaćma i witrektomia
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 - Materiały wszczepialne
Opis: Część 9 - Materiały wszczepialne
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 - Sterylizacja
Opis: Część 10 - Sterylizacja
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 - Testy paskowe wraz z dzierżawą glukometrów do ilościowego pomiaru stężenia glukozy
Opis: Część 11 - Testy paskowe wraz z dzierżawą glukometrów do ilościowego pomiaru stężenia glukozy
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11