See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych - VIII części
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych. 2. Dostarczane materiały muszą być fabrycznie nowe, nieużywane oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Muszą być dostarczane w oryginalnych opakowaniach producenta, z etykietą zawierającą co najmniej: nazwę i dane identyfikacyjne produktu, dane identyfikacyjne producenta, miejsce produkcji oraz kraj pochodzenia. Materiały muszą spełniać wymagania właściwej normy zharmonizowanej lub posiadać europejską albo krajową ocenę techniczną, jeżeli jest ona wymagana dla danego wyrobu. Ponadto muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy dostarczany produkt musi posiadać dokumentację w języku polskim, zawierającą dane techniczne oraz parametry produktu umożliwiające weryfikację jego zgodności ze specyfikacją oraz określonymi minimalnymi wymaganiami. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załączniki nr 2-9 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ) pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy, dla każdej części zamówienia oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 11/ZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44111000 Materiały budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44812200 Farby olejne i wodne, 44111800 Zaprawa (murarska), 44820000 Lakiery, 44112240 Parkiet, 44191600 Panele parkietowe, 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, 31220000 Elementy składowe obwodów elektrycznych, 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne, 31532920 Żarówki i świetlówki, 31320000 Kable energetyczne, 31221000 Przełączniki elektryczne, 31224100 Wtyki i gniazda, 44411000 Wyroby sanitarne, 42130000 Krany, kurki, zawory i podobna armatura, 44411700 Deski sedesowe, pokrywy, muszle, miski klozetowe i rezerwuary, 44112200 Wykładziny podłogowe, 24910000 Kleje
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Dostawa artykułów z branży oświetleniowej
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży oświetleniowej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Dostawa wykładzin podłogowych
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wykładzin podłogowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 8