2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zintegrowany system bezpieczeństwa infrastruktury IT
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zintegrowanego systemu bezpieczeństwa dla infrastruktury IT PSP poprzez zapewnienie Licencji dostępowej dla 22 000 urządzeń na pełne 60 miesięcy do zintegrowanego Systemu typu SOC (Security Operations Center) działającego w modelu SaaS (software as a service), umożliwiającego kompleksową detekcję, analizę oraz obsługę incydentów bezpieczeństwa w infrastrukturze IT PSP Zamawiającego. Zamówienie obejmuje również serwis, gwarancję jakości świadczenia, Wsparcie Producenta, szkolenie online oraz Pakiet wsparcia powdrożeniowego Wykonawcy. Zamówienie nie obejmuje samodzielnego wykonania przez Wykonawcę całości wdrożenia Systemu, jednak Pakiet wsparcia powdrożeniowego obejmuje eksperckie wsparcie i zdalną asystę w zakresie konfiguracji Systemu, wdrażania i migracji.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35120000 Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa, 48732000 Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Ustawy.