678270-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ubezpieczeniowe – Usługi ubezpieczenia statków powietrznych oraz działalności lotniczej Lotniczej Akademii Wojskowej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi ubezpieczenia statków powietrznych oraz działalności lotniczej Lotniczej Akademii Wojskowej
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia statków powietrznych oraz działalności lotniczej Lotniczej Akademii Wojskowej. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66514150-8 – Usługi ubezpieczenia statków powietrznych, 3.2. 66515000-3 – Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.3. 66515411-7 – Usługi ubezpieczenia od następstw utraty dochodu, 3.4. 66516000-0 – Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66514150 Usługi ubezpieczenia statków, 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66515411 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: BZU/30/09/26
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66514150 Usługi ubezpieczenia statków, 66515411 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej