See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa infrastruktury informatycznej dla jednostek administracji zespolonej województwa łódzkiego oraz wdrożenie w zakresie Części IV – w związku z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Rząd”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej infrastruktury informatycznej dla czterech jednostek administracji zespolonej województwa łódzkiego. Zamówienie obejmuje 11 samodzielnych części (Zadania I.1-IV.4), ofertowanych, ocenianych i udzielanych odrębnie. Usługi wdrożeniowe są wymagane w Zadaniach IV.1 i IV.3, a wsparcie wdrożenia w Zadaniu IV.2. Szczegółowy zakres, ilości, parametry, miejsca dostawy, gwarancję i zasady odbioru określają SWZ, OPZ i projektowane postanowienia umowy.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 Pzp. Zamawiający zastosuje art. 139 ust. 1 Pzp odrębnie dla każdego Zadania.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery, 32420000 Urządzenia sieciowe, 30233100 Komputerowe jednostki do przechowywania, 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Serwery HA oraz urządzenia NAS - WIIH w Łodzi
Opis: Dostawa serwerów przeznaczonych do pracy w układzie wysokiej dostępności (HA) oraz urządzeń NAS, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/I.1
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Przełączniki sieciowe 802.1X - WIIH w Łodzi
Opis: Dostawa zarządzalnych przełączników sieciowych obsługujących standard 802.1X, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/I.2
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Infrastruktura wirtualizacyjna i backup HA - WIW w Łodzi
Opis: Dostawa sprzętu do wirtualizacji, serwera backupu w klastrze HA, serwerowego systemu operacyjnego i licencji dostępowych, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/II.1
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Rozwiązanie NGFW w klastrze HA - WIW w Łodzi
Opis: Dostawa rozwiązania klasy NGFW przeznaczonego do pracy w klastrze wysokiej dostępności (HA), wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/II.2
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Przełączniki sieciowe 802.1X dla NAC - WIW w Łodzi
Opis: Dostawa zarządzalnych przełączników sieciowych obsługujących standard 802.1X, niezbędnych do wdrożenia NAC, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/II.3
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Sprzęt do wirtualizacji - WSSE w Łodzi
Opis: Dostawa 2 szt. sprzętu do wirtualizacji niezbędnego do wdrożenia rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/III.1
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Przełączniki sieciowe 802.1X dla NAC - WSSE w Łodzi
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/III.2
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Macierz dyskowa i rozbudowa infrastruktury serwerowej - KO w Łodzi
Opis: Dostawa macierzy dyskowej wraz z wdrożeniem oraz rozbudowa infrastruktury serwerowej, w zakresie i na zasadach określonych w OPZ.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/IV.1
Główna klasyfikacja (cpv): 30233100 Komputerowe jednostki do przechowywania
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Przełączniki sieciowe 802.1X ze wsparciem wdrożenia - KO w Łodzi
Opis: Dostawa zarządzalnych przełączników sieciowych obsługujących standard 802.1X wraz ze wsparciem wdrożenia, zgodnie z OPZ.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/IV.2
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Rozbudowa NGFW i wdrożenie klastrów HA - KO w Łodzi
Opis: Rozbudowa infrastruktury brzegowej o urządzenia klasy NGFW wraz z wdrożeniem klastrów wysokiej dostępności (HA), zgodnie z OPZ.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/IV.3
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Dyski rozszerzające przestrzeń backupu NAS - KO w Łodzi
Opis: Dostawa dysków twardych klasy enterprise rozszerzających przestrzeń backupu na serwerach NAS, wraz z czynnościami towarzyszącymi i dokumentacją wymaganymi w OPZ. Bez usług wdrożeniowych.
Wewnętrzny identyfikator: AL-V.272.22.2026/IV.4