2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi sprzątania pomieszczeń w budynkach oraz terenów zewnętrznych przed budynkami sądów administrowanych przez Sąd Okręgowy w Tarnowie wraz z utrzymaniem terenów zielonych przy tych obiektach
Opis: Zamówienie składa się z dwóch części: 1) CZĘŚĆ I - sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet oraz serwis dzienny: a) w obiektach Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 6 468,58m2, w lokalizacjach,: • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, • ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), • ul. Spadzista 7/59, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), b) w obiektach Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 5 919,03 m2, w lokalizacjach : • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, • ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów (bez serwisu dziennego), • ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego) c) w obiektach Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 2 734,22m2, w lokalizacjach: • ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, • ul. Berka Joselewicza 4a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska (bez serwisu dziennego) d) w obiektach Sądu Rejonowego w Bochni, o łącznej powierzchni 2 807,11m2 w lokalizacjach: • ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia • ul. Rynek 2, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego), • ul. Konstytucji 3 Maja 1b, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego), • ul. Rynek 12, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego). 2) CZĘŚĆ II - sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych: a) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Okręgowego w Tarnowie, od stycznia do sierpnia 2027 o łącznej powierzchni 8 367,30m2, a od września 2027 do grudnia 2028 o łącznej powierzchni 8 091,41 m2 , w lokalizacjach: • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów (do sierpnia 2027 - 7 997,30 m2 ; od września 2027 – 7 721,41 m2), • ul. Wspólna, 33-100 Tarnów (370 m2), b) sprzątanie terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 60,00 m2, w lokalizacji ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów, c) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 788,32 m2, w lokalizacji ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Bochni o łącznej powierzchni 789,71 m2 w lokalizacji ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia.
Wewnętrzny identyfikator: BG.261.4.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 roku, poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp, oraz na podstawie przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90919200 Usługi sprzątania biur, 90914000 Usługi sprzątania parkingów, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 77211500 Usługi pielęgnacji drzew, 77300000 Usługi ogrodnicze, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 77312000 Usługi usuwania chwastów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet oraz serwis dzienny
Opis: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet oraz serwis dzienny: a) w obiektach Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 6 468,58m2, w lokalizacjach,: • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, • ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), • ul. Spadzista 7/59, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), b) w obiektach Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 5 919,03 m2, w lokalizacjach : • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, • ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów (bez serwisu dziennego), • ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego) c) w obiektach Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 2 734,22m2, w lokalizacjach: • ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, • ul. Berka Joselewicza 4a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska (bez serwisu dziennego) d) w obiektach Sądu Rejonowego w Bochni, o łącznej powierzchni 2 807,11m2 w lokalizacjach: • ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia • ul. Rynek 2, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego), • ul. Konstytucji 3 Maja 1b, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego), • ul. Rynek 12, 32-700 Bochnia (bez serwisu dziennego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części I zamówienia stanowi Załącznik Nr 1a do SWZ, który jest jej integralną częścią.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90919200 Usługi sprzątania biur
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych
Opis: Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych: a) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Okręgowego w Tarnowie, od stycznia do sierpnia 2027 o łącznej powierzchni 8 367,30m2, a od września 2027 do grudnia 2028 o łącznej powierzchni 8 091,41 m2 , w lokalizacjach: • ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów (do sierpnia 2027 - 7 997,30 m2 ; od września 2027 – 7 721,41 m2), • ul. Wspólna, 33-100 Tarnów (370 m2), b) sprzątanie terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 60,00 m2, w lokalizacji ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów, c) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 788,32 m2, w lokalizacji ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Bochni o łącznej powierzchni 789,71 m2 w lokalizacji ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części II zamówienia stanowi Załącznik Nr 1b do SWZ, który jest jej integralną częścią.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 90914000 Usługi sprzątania parkingów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 77211500 Usługi pielęgnacji drzew, 77300000 Usługi ogrodnicze, 77312000 Usługi usuwania chwastów, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych