2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa chemicznych środków czyszczących i myjąco-dezynfekujących, w postaci koncentratów dozowanych przez specjalistyczne dozowniki wraz z ich najmem oraz chemicznych środków i materiałów do utrzymania czystości i higieny w latach 2024-2026
Opis: Dostawa chemicznych środków czyszczących i myjąco-dezynfekujących, w postaci koncentratów dozowanych przez specjalistyczne dozowniki wraz z ich najmem oraz chemicznych środków i materiałów do utrzymania czystości i higieny w latach 2024-2026 2 pakiety
Wewnętrzny identyfikator: 4WSzKzP.SZP.2612.66.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39810000 Preparaty i woski wonne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39820000 Środki organiczne powierzchniowo czynne, 39830000 Środki czyszczące, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne, 39820000 Środki organiczne powierzchniowo czynne, 39830000 Środki czyszczące, 39224300 Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym, 15871000 Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET NR 1
Opis: PAKIET NR 1 Dostawa chemicznych środków czyszczących i myjąco-dezynfekujących, w postaci koncentratów dozowanych przez specjalistyczne dozowniki wraz z ich najmem
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39820000 Środki organiczne powierzchniowo czynne, 39830000 Środki czyszczące, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Opcje:
Opis opcji: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET NR 2
Opis: PAKIET NR 2 Dostawa chemicznych środków i materiałów do utrzymania czystości i higieny
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 2
Główna klasyfikacja (cpv): 39820000 Środki organiczne powierzchniowo czynne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39830000 Środki czyszczące, 39514200 Ścierki, 39224300 Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym