See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych (Postępowanie nr 3)
Opis: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych (Postępowanie nr 3)
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2501/91/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający stosuje art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp i wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z harmonogramu zewnętrznego finansowania i konieczności zakończenia zadania do dnia 31 grudnia 2026 r. Termin składania ofert zostanie określony w części XVI SWZ z zachowaniem ustawowego minimum 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: P1- Aparat EKG mobilny
Opis: Aparat EKG mobilny
Wewnętrzny identyfikator: P1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: P2- Stolik instrumentalny
Opis: Stolik instrumentalny
Wewnętrzny identyfikator: P2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: P3- Wózek oddziałowy wielofunkcyjny
Opis: Wózek oddziałowy wielofunkcyjny
Wewnętrzny identyfikator: P3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: P4- Wózek transportowy
Opis: Wózek transportowy
Wewnętrzny identyfikator: P4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: P5- Wózek do transportu chorych siedzących
Opis: Wózek do transportu chorych siedzących
Wewnętrzny identyfikator: P5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: P6- Wózek do transportu chorych leżących
Opis: Wózek do transportu chorych leżących
Wewnętrzny identyfikator: P6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: P7- Lampa operacyjna mobilna
Opis: Lampa operacyjna mobilna
Wewnętrzny identyfikator: P7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: P8- Ssak elektryczny na wózku
Opis: Ssak elektryczny na wózku
Wewnętrzny identyfikator: P8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: P9- Ssak elektryczny przenośny
Opis: Ssak elektryczny przenośny
Wewnętrzny identyfikator: P9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: P10- Ssak próżniowy
Opis: Ssak próżniowy
Wewnętrzny identyfikator: P10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: P11- Chłodziarka do szczepionek
Opis: Chłodziarka do szczepionek
Wewnętrzny identyfikator: P11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: P12- Videolaryngoskop
Opis: Videolaryngoskop
Wewnętrzny identyfikator: P12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: P13- System monitorowania temperatury i wilgotności powietrza
Opis: System monitorowania temperatury i wilgotności powietrza
Wewnętrzny identyfikator: P13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: P14- Diatermia chirurgiczna
Opis: Diatermia chirurgiczna
Wewnętrzny identyfikator: P14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: P15- Diatermia mikrofalowa
Opis: Diatermia mikrofalowa
Wewnętrzny identyfikator: P15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: P16- Diatermia krótkofalowa
Opis: Diatermia krótkofalowa
Wewnętrzny identyfikator: P16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: P17- Urządzenie do ogrzewania pacjenta
Opis: Urządzenie do ogrzewania pacjenta
Wewnętrzny identyfikator: P17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: P18- Łóżko wyciągowe z ramą bałkańską
Opis: Łóżko wyciągowe z ramą bałkańską
Wewnętrzny identyfikator: P18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: P19- Kosze na odpady medyczne trzykomorowe
Opis: Kosze na odpady medyczne trzykomorowe
Wewnętrzny identyfikator: P19