678541-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Waciki – 276/PN/2026 Dostawa materiałów medycznych, opatrunkowych i ochronnych oraz akcesoriów do procedur diagnostycznych, zabiegowych i terapeutycznych dla UCK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 276/PN/2026 Dostawa materiałów medycznych, opatrunkowych i ochronnych oraz akcesoriów do procedur diagnostycznych, zabiegowych i terapeutycznych dla UCK
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych, opatrunkowych i ochronnych oraz akcesoriów do procedur diagnostycznych, zabiegowych i terapeutycznych dla UCK, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 276/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141118 Waciki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Opcje:
Opis opcji: Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33141113 Bandaże
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33141112 Plastry
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33141700 Wyroby ortopedyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33141320 Igły medyczne
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 7
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Główna klasyfikacja (cpv): 33141310 Strzykawki
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 8
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 9
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Główna klasyfikacja (cpv): 33194100 Urządzenia i przyrządy do infuzji
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 10
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33141600 Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 11
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 12
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Główna klasyfikacja (cpv): 33141642 Akcesoria do drenażu
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 13
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet 14
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Główna klasyfikacja (cpv): 33141640 Dreny
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 15
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Główna klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 16
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 17
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Główna klasyfikacja (cpv): 33157000 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet 20
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Pakiet 21
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21
Główna klasyfikacja (cpv): 33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Pakiet 22
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Pakiet 23
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Pakiet 24
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24
Główna klasyfikacja (cpv): 31711140 Elektrody
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Pakiet 25
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 25
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Pakiet 26
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Pakiet 27
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Pakiet 28
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Pakiet 29
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 29
Główna klasyfikacja (cpv): 33141120 Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Pakiet 30
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Pakiet 31
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 31
Główna klasyfikacja (cpv): 33734000 Okulary
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Pakiet 32
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 32
Główna klasyfikacja (cpv): 33199000 Odzież medyczna
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Pakiet 33
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 33