678703-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty serowarskie – SUKCESYWNA DOSTAWA NABIAŁU, PRODUKTÓW MLECZNYCH I PRODUKTÓW ROŚLINNYCH DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU W 2027 ROKU
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: SUKCESYWNA DOSTAWA NABIAŁU, PRODUKTÓW MLECZNYCH I PRODUKTÓW ROŚLINNYCH DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU W 2027 ROKU
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału, produktów mlecznych i produktów roślinnych dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SWZ; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania jakościowe)–Załącznik nr 4 do SWZ; 3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 70/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15540000 Produkty serowarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału, produktów mlecznych i produktów roślinnych dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SWZ; 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania jakościowe)– załącznik nr 4 do SWZ; 3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Opcje:
Opis opcji: Opis opcji zawiera załącznik nr 3 zestawienie cenowe i projekt umowy załącznik 5 do SWZ