678738-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego – Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane - Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego – Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku.
Opis: Przedmiotem zamówienia realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła opartej na: 2 jednostkach kogeneracyjnych gazowych, pompie ciepła o mocy 1800 – 2400 kWt w zależności od punktu pracy z czynnikiem R717 pracującej naprzemiennie w zależności od chwilowych parametrów na dwóch dolnych źródłach – powietrzu atmosferycznym i wodzie z rzeki, kotle gazowym 2 950 kWt z ekonomizerem 311 kWt, magazynie ciepła o pojemności 12 MWht i całkowitej mocy cieplnej instalacji w paliwie: 5,78 MW zapewniającej niskoemisyjne pokrycie zapotrzebowania na ciepło Osiedla Płocka i Celulozowa we Włocławku.
Wewnętrzny identyfikator: NE.38.27.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego – Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku
Część zamówienia: LOT-0002