678749-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz immunoglobuliny ludzkiej.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz immunoglobuliny ludzkiej.
Opis: Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 59/ZPN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zapewnienie ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Opis: Leki - dokładny opis w załączniku nr 1a do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Opis: Immunoglobulina ludzka - dokładny opis w załączniku nr 1a do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6