See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych i produktów farmaceutycznych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i produktów farmaceutycznych w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i Umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33141320 Igły medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 zamówienia
Opis: Worki do sporządzania mieszanin do całkowitego żywienia pozajelitowego, Obustronny kolec do mieszania leków/roztworów, Zestaw laryngologiczny
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33141320 Igły medyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 zamówienia
Opis: Zestaw do pompy Flocare Infinity, Flocare zestawy grawitacyjne do worków i butelek, Zgłębniki, Konektor do połączenia zestawu do żywienia
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 zamówienia
Opis: Wkład na wydzieliny, Igły, Strzykawki, Magnetyczne liczniki igieł, Zestaw do czynnego drenażu klatki piersiowej, Sondy, cewniki,
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 zamówienia
Opis: Bezigłowy port, Zestaw przedłużający z bezigłowym zaworem dostępu naczyniowego, Kaniule, Folia operacyjna, zestaw izolacyjny
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 zamówienia
Opis: Igła do biopsji gruboigłowej
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 zamówienia
Opis: Igły
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 zamówienia
Opis: Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych i krwi, Sterylna folia chirurgiczna,
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 zamówienia
Opis: Roztwory wodne chloranu
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 zamówienia
Opis: Jałowe jednorazowe obłożenie stosowane przy operacjach oraz do zabiegów, zestawy do zabiegów, osłona na sprzęt medyczny, serweta na stolik mayo, czyściki jednorazowe, Jednorazowe jałowe fartuchy chirurgiczne, serwety, zestaw do angiografii
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 zamówienia
Opis: zamknięty łącznik bezigłowy, system zamknięty do podaży leków, sterylne dreny do ssaka Velo, zestawy przedłużające
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 zamówienia
Opis: Łącznik do drenów
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 zamówienia
Opis: niewchłanialne klipsy
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 zamówienia
Opis: aplikatory do lidokainy
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 zamówienia
Opis: rurka intubacyjna
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 zamówienia
Opis: Igły do blokad i zestaw do znieczulenia
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16 zamówienia
Opis: Y-connector do angioplastyk
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17 zamówienia
Opis: prowadnica bougie
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18 zamówienia
Opis: Introduktor, dren brzuszny, Igły
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19 zamówienia
Opis: zestaw do operacji biodra
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20 zamówienia
Opis: dren do podawania tlenu przez nos
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21 zamówienia
Opis: woda do irygacji
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22 zamówienia
Opis: Produkt bezaldehydowy zawierający kwas nadoctowy jako substancję aktywną, paski testowe wskaźnikowe,
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23 zamówienia
Opis: Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego
Wewnętrzny identyfikator: Część 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część 24 zamówienia
Wewnętrzny identyfikator: Część 24