678838-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Sprzęt wystawowy – Modernizacja budynku MCK Giganty Mocy wraz ze zmianą aranżacji ekspozycji Giganty Mocy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Modernizacja budynku MCK Giganty Mocy wraz ze zmianą aranżacji ekspozycji Giganty Mocy
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia–Koncepcją zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy oraz projektem umowy, stanowiącymi załączniki do SWZ jest zakup i dostawa wraz z rozmieszczeniem, montażem, instalacją, konfiguracją i uruchomieniem elementów systemu multimedialnego ekspozycji Giganty Mocy, a także wykonanie dokumentacji projektowo-aranżacyjnej oraz niezbędnych prac montażowo-instalacyjnych i wykończeniowych, w szczególności:1.1.opracowanie dokumentacji projektowo-aranżacyjnej przestrzeni ekspozycyjnej poszczególnych sal, niezbędnej do prawidłowego rozmieszczenia, montażu, instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy;1.2.zakup i dostawę wszystkich elementów systemu multimedialnego ekspozycji, sprzętu komputerowego i wyposażenia wraz z oprogramowaniem, ich rozmieszczeniem, montażem, instalacją, konfiguracją, integracją i uruchomieniem; 1.3. wykonanie prac montażowo-instalacyjnych i wykończeniowych niezbędnych do prawidłowego zamontowania, podłączenia, konfiguracji i uruchomienia dostarczanych elementów, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, OPZ - Koncepcją zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, przepisami BHP, przeciwpożarowymi oraz właściwymi przepisami technicznymi; 1.4. modernizację i renowację istniejących elementów wyposażenia oraz dostosowanie instalacji wewnętrznych wyłącznie w zakresie niezbędnym do prawidłowego rozmieszczenia, montażu, instalacji i funkcjonowania dostarczanego systemu i wyposażenia;1.5. przeprowadzenie konfiguracji, integracji, testów, uruchomienia oraz przekazanie Zamawiającemu kompletnego i funkcjonalnego przedmiotu umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania zamawiającego dla realizacji zamówienia przedstawione zostały w dokumentacji przetargowej stanowiącej załączniki do SWZ. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie Opisu Przedmiotu Zamówienia – Koncepcji zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie oraz projektu umowy. Przedmiotowe zamówienie dofinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 w ramach naboru nr FELD.05.05-IZ.00-005/25, umowa o dofinansowanie projektu nr FELD.05.05-IZ.00-0011/25. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury,o której mowa w art. 139 ust. 1ustawy PZP tj.możliwości stosowania tzw. odwróconej kolejności oceny ofert. W tym przypadku Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji.5. Zamawiający informuje, iż złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej.6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej.7. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 8. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej.9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy PZP. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowe uzasadnienie wskazane jest w dokumentach zamówienia.4.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.5.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.6.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Koncepcją zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie (dalej: OPZ), Projekcie umowy-stanowiących Załączniki do SWZ. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. OŚWIADCZENIA I DOKUMENTY, JAKIE ZOBOWIĄZANI SĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU WYKAZANIA BRAKU PODSTAW WYKLUCZENIA ORAZ POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU zgodnie z zapisami SWZ zamieszczonej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364665. Gwarancja i rękojmia:-wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy: min. 36 miesięcy, licząc od daty odbioru;-wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy: min. 36 miesięcy, licząc od daty odbioru. UWAGA: kryterium oceny ofert. WIZJA LOKALNA 1. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Realizacja zamówienia odbywa się w istniejącym obiekcie MCK Giganty Mocy i obejmuje kompleksowe opracowanie projektowe oraz wykonanie zaawansowanych instalacji multimedialnych i elementów aranżacyjnych. Prawidłowe skosztorysowanie całości prac przez Wykonawcę wymaga osobistej oceny stanu technicznego sal ekspozycyjnych, geometrii sufitów, istniejącej infrastruktury kablowej, szaf rozdzielczych oraz rzeczywistych warunków technicznych montażu urządzeń. 2. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami, tj.: • Wioleta Stawska-Kamieniak tel. 44 733 51 66 • Agnieszka Kuchnik tel. 44 635 19 11 3. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32322000 Urządzenia multimedialne, 30200000 Urządzenia komputerowe, 30211500 Centralne jednostki przetwarzające (CPU) lub procesory, 30231310 Wyświetlacze płaskie, 30231320 Monitory dotykowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia–Koncepcją zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie,stanowiącym Załącznik nr1 do umowy oraz projektem umowy, stanowiącymi załączniki doSWZ jest zakup i dostawa wraz z rozmieszczeniem, montażem, instalacją, konfiguracją i uruchomieniem elementów systemu multimedialnego ekspozycji Giganty Mocy, a także wykonanie dokumentacji projektowo-aranżacyjnej oraz niezbędnych prac montażowo-instalacyjnych i wykończeniowych,w szczególności:1.1.opracowanie dokumentacji projektowo-aranżacyjnej przestrzeni ekspozycyjnej poszczególnych sal, niezbędnej do prawidłowego rozmieszczenia, montażu, instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy;1.2. zakup i dostawę wszystkich elementów systemu multimedialnego ekspozycji, sprzętu komputerowego i wyposażenia wraz z oprogramowaniem, ich rozmieszczeniem, montażem, instalacją, konfiguracją, integracją i uruchomieniem; 1.3. wykonanie prac montażowo-instalacyjnych i wykończeniowych niezbędnych do prawidłowego zamontowania, podłączenia, konfiguracji i uruchomienia dostarczanych elementów, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, OPZ-Koncepcją zmiany aranżacji ekspozycji Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, przepisami BHP, przeciwpożarowymi oraz właściwymi przepisami technicznymi; 1.4.modernizację i renowację istniejących elementów wyposażenia oraz dostosowanie instalacji wewnętrznych wyłącznie w zakresie niezbędnym do prawidłowego rozmieszczenia,montażu,instalacji i funkcjonowania dostarczanego systemu i wyposażenia;1.5.przeprowadzenie konfiguracji, integracji, testów, uruchomienia oraz przekazanie Zamawiającemu kompletnego i funkcjonalnego przedmiotu umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania zamawiającego dla realizacji zamówienia przedstawione zostały w dokumentacji przetargowej stanowiącej załączniki do SWZ. Wykaz dokumentów na potwierdzenie podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału oraz podstawy wykluczenia -zgodnie z zapisami w SWZ zamieszczonej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364665 Zapisy dla podmiotów zagranicznych w tym zakresie również szczegółowo opisane w SWZ zamieszczonej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364665. Zgodnie projektem umowy Załącznik do SWZ Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty. Dopuszcza się możliwość aneksowania umowy w okolicznościach opisanych szczegółowo w projekcie umowy § 2 i §7 i §18 stanowiącej załącznik do SWZ zamieszczonej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364665.Zapisy informacje dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, sposób obliczania ceny, opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag i sposobu oceny ofert, informacje o formalnościach jakie powinny być dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy, pouczenie o środkach ochrony prawnej zgodnie zapisami SWZ zamieszczonej pod adresem: Wykonawca wybrany zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości wskazanej w rozdziale XX SWZ zamieszczonej pod adresem:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364665.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.