678841-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ogrodnicze – Utrzymanie terenów zieleni Dzielnicy Ursynów - Al. Kasztanowa, Skwer ”Złotówki” w rejonie ulic: Ekologiczna -Polnej Róży, zieleniec przy ul. Sępa-Szarzyńskiego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Utrzymanie terenów zieleni Dzielnicy Ursynów - Al. Kasztanowa, Skwer ”Złotówki” w rejonie ulic: Ekologiczna -Polnej Róży, zieleniec przy ul. Sępa-Szarzyńskiego
Opis: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu terenów zieleni Dzielnicy Ursynów- Al. Kasztanowa, Skwer ”Złotówki” w rejonie ulic: Ekologiczna -Polnej Róży, zieleniec przy ul. Sępa-Szarzyńskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:  opis oraz standardy techniczne wykonania przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;  projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.  Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 2) Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej 1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej zostały opisane w par. 15 projektowanych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 80/WZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77300000 Usługi ogrodnicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90511300 Usługi zbierania śmieci, 77211400 Usługi wycinania drzew, 90620000 Usługi odśnieżania, 77211500 Usługi pielęgnacji drzew, 50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001