Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Sandomiersko-jędrzejowski (PL722)
Kraj: Polska
Informacje ogólne