678916-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi inżynieryjne – Pełnienie przez 24 miesiące usług konsultanta ds. utrzymania monitoringu i rozwoju systemu dla zadania: Katowicki Inteligentny System Monitoringu i Analizy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Pełnienie przez 24 miesiące usług konsultanta ds. utrzymania monitoringu i rozwoju systemu dla zadania: Katowicki Inteligentny System Monitoringu i Analizy
Opis: Podstawowym celem Zamawiającego jest zapewnienie ciągłości strategii rozwoju i nadzoru nad jej realizacją dla coraz bardziej złożonej struktury inwestycji wchodzących z zakres utrzymania i rozbudowy systemu KISMiA, poprzez wybór w przedmiotowym postępowaniu Konsultanta ds. utrzymania monitoringu i rozwoju systemu KISMiA. Zamawiający w wyniku przeprowadzonego postępowania powierzy Konsultantowi zarządzanie, koordynację, kontrolę i nadzór inwestorski nad sprawnym i efektywnym działaniem systemu KISMiA oraz kontynuacją realizacji KISMiA, tj. zaplanowanej w latach 2026 -2028 w ujęciu strategicznym rozbudowy systemu KISMiA (Strategia „KISMiA i e-Katowice”) poprzez m.in włączenia innych systemów, w celu rozszerzania jego pierwotnej funkcjonalności. Pełne przygotowanie i merytoryczny nadzór postępowań o udzielenie zamówienia publicznego dla nowych inwestycji związanych z rozbudową KISMiA. Równolegle ważnym celem pozostawać będzie w realizacji zadań przez Konsultanta, skuteczne egzekwowanie od Wykonawców robót, wymagań dotyczących jakości stosowanych materiałów i realizacji robót, wykonania obiektu zgodnie z dokumentacją projektową, w ustalonych w umowach z Wykonawcami terminach. Konsultant opracuje i przedłoży Zamawiającemu opracowanie: „Organizacja i metodyka nadzoru inwestorskiego”.
Wewnętrzny identyfikator: BZP.271.1.56.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71300000 Usługi inżynieryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, 72224000 Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający w ramach przedmiotowego postępowania przewiduje prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na zmniejszeniu ilości usług w zależności od potrzeb Zamawiającego. Prawo opcji dotyczy prac związanych z nadzorem inwestycyjnym objętym realizacją sukcesywną. Więcej inf. w SWZ.