679078-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek – Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Opis: Przedmiotem zamówienia jest umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/08/0064/SWI
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50531300 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle.