679086-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki laboratoryjne – Dostawa odczynników, testów i podłoży do diagnostyki infekcji wirusem HPV wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa odczynników, testów i podłoży do diagnostyki infekcji wirusem HPV wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, testów i podłoży do diagnostyki infekcji wirusem HPV wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty (opis przedmiotu zamówienia) – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekt umowy (warunki realizacji zamówienia) Załącznik nr 7 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZP.242.59.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141625 Zestawy diagnostyczne, 38434000 Analizatory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Dostawa odczynników, testów i podłoży do diagnostyki infekcji wirusem HPV wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń