679087-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Elektryczność – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ PRZEZ UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATU MYŚLENICKIEGO
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ PRZEZ UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATU MYŚLENICKIEGO
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 11 472 594 kWh w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: +10% Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego zakres świadczenia przysługującego Zamawiającemu w ramach przedmiotowego uprawnienia. Zawiadomienie wymaga kontrasygnaty finansowej głównego księgowego budżetu Zamawiającego. Zawiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający jest zobowiązany przesłać nie później niż w terminie 30 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.