679228-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Utrzymanie urządzeń SRK i peronowych (oświetlenie, Tvu) wchodzących w skład infrastruktury kolejowej zarządzanej przez DSDiK we Wrocławiu, utrzymanie samoczynnej sygnalizacji przejazdowej oraz urządzeń stacyjnych w ciągu linii kolejowej nr 318 odcinku Bielawa Zachodnia - Srebrna Góra od km 12,380 do km 28,295.
Opis: Utrzymanie urządzeń SRK i peronowych (oświetlenie, Tvu) wchodzących w skład infrastruktury kolejowej zarządzanej przez DSDiK we Wrocławiu, utrzymanie samoczynnej sygnalizacji przejazdowej oraz urządzeń stacyjnych w ciągu linii kolejowej nr 318 odcinku Bielawa Zachodnia - Srebrna Góra od km 12,380 do km 28,295. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.94.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50220000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji oraz podobne usługi dotyczące kolei i innego sprzętu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001