Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121100 Autobusy transportu publicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34121400 Autobusy niskopodłogowe, 34144910 Autobusy elektryczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Rokietnicka 23
Miejscowość: Tarnowo Podgórne
Kod pocztowy: 62-080