679395-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne urządzenia i produkty medyczne – Dostawa stanowiska do zalewania, przechowywania i transportu materiału biologicznego zalewanego formaliną dla Działu Bloków Operacyjnych.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa stanowiska do zalewania, przechowywania i transportu materiału biologicznego zalewanego formaliną dla Działu Bloków Operacyjnych.
Opis: Dostawa stanowiska do zalewania, przechowywania i transportu materiału biologicznego zalewanego formaliną dla Działu Bloków Operacyjnych.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Dostawa stanowiska do zalewania, przechowywania i transportu materiału biologicznego zalewanego formaliną dla Działu Bloków Operacyjnych
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie stosuje wznowień i opcji.