2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz jego integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23 Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu. Na przedmiot zamówienia składa się: - dostawa zestawów komunikacyjno-pomiarowych oraz infrastruktury komunikacyjnej do ich odczytu w otwartym standardzie (OMS oraz LoRaWAN), - wdrożenie platformy do zarządzania danymi pomiarowymi, - integrację z systemami Zamawiającego, - uruchomienie systemu.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38421100 Wodomierze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz jego integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23. Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu. Na przedmiot zamówienia składa się: - dostawa zestawów komunikacyjno-pomiarowych oraz infrastruktury komunikacyjnej do ich odczytu w otwartym standardzie (OMS oraz LoRaWAN), - wdrożenie platformy do zarządzania danymi pomiarowymi, - integrację z systemami Zamawiającego, - uruchomienie systemu.