679501-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Dostawa sprzętu medycznego do Centrum Rehabilitacji Szpitala Klinicznego im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - SPZOZ w Bydgoszczy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego do Centrum Rehabilitacji Szpitala Klinicznego im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - SPZOZ w Bydgoszczy
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego do Centrum Rehabilitacji Szpitala Klinicznego im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - SPZOZ w Bydgoszczy”. Postępowanie podzielone jest na 10 części: Część nr 1: Dostawa echokardiografu – 1 szt. Część nr 2: Dostawa lasera wysokoenergetycznego – 1 szt. Część nr 3: Dostawa aparatu do terapii falami uderzeniowymi – fala uderzeniowa – 1 szt. Część nr 4: Dostawa aparat do terapii ultradźwiękami – ultradźwięki (Głowicy bezobsługowej 2 szt. Stolika pod sprzęt typu laser i ultradźwięki – stolik medyczny 1 szt.) – 1 zestaw Część nr 5: Dostawa aparatu do masażu uciskowego – masaż mechaniczny (Spodnie 24-komorowe – masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 10-komorowy na nogę (lewą lub prawą) – masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 8-komorowy na rękę (lewą lub prawą) – masaż mechaniczny 1 szt.) – 1 zestaw Część nr 6: Dostawa sondy laserowej prysznicowej – laser 1 szt. Część nr 7: Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej – pole magnetyczne 1 szt. Część nr 8: Dostawa aparatu do terapii radiofalowej ukierunkowanej - pole elektromagnetyczne 1 szt. Część nr 9: Dostawa platformy wibracyjnej z poręczą 1 szt. Część nr 10: Dostawa aparatu do USG z głowicą liniową, convex i kardiologiczną 1 szt. Przedmiot zamówienia, zwany dalej jako „Sprzęt”, został szczegółowo opisany w załącznikach nr 7a (część nr 1), 7b (część nr 2), 7c (część nr 3), 7d (część nr 4), 7e (część nr 5), 7f (część nr 6), 7g (część nr 7), 7h (część nr 8), 7i (część nr 9), zał. 7j (część nr 10) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZP-270-20-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa echokardiografu – 1 szt.
Opis: Dostawa echokardiografu – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7a (część nr 1) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33124120 Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dostawa lasera wysokoenergetycznego – 1 szt.
Opis: Dostawa lasera wysokoenergetycznego – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7b (część nr 2) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33158000 Aparatura do terapii elektrycznej, elektromagnetycznej i mechanicznej
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Dostawa aparatu do terapii falami uderzeniowymi – fala uderzeniowa – 1 szt.
Opis: Dostawa aparatu do terapii falami uderzeniowymi – fala uderzeniowa – 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7c (część nr 3) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dostawa aparat do terapii ultradźwiękami – ultradźwięki (Głowicy bezobsługowej 2 szt. Stolika pod sprzęt typu laser i ultradźwięki – stolik medyczny 1 szt.) – 1 zestaw
Opis: Dostawa aparat do terapii ultradźwiękami – ultradźwięki (Głowicy bezobsługowej 2 szt. Stolika pod sprzęt typu laser i ultradźwięki – stolik medyczny 1 szt.) – 1 zestaw. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7d (część nr 4) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Dostawa aparatu do masażu uciskowego – masaż mechaniczny (Spodnie 24- komorowe – masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 10-komorowy na nogę (lewą lub prawą) –masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 8-komorowy na rękę (lewą lub prawą) – masaż mechaniczny 1 szt.) – 1 zestaw
Opis: Dostawa aparatu do masażu uciskowego – masaż mechaniczny (Spodnie 24- komorowe – masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 10-komorowy na nogę (lewą lub prawą) –masaż mechaniczny 1 szt., Mankiet 8-komorowy na rękę (lewą lub prawą) – masaż mechaniczny 1 szt.) – 1 zestaw. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7e (część nr 5) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Dostawa sondy laserowej prysznicowej – laser 1 szt.
Opis: Dostawa sondy laserowej prysznicowej – laser 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7f (część nr 6) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej – pole magnetyczne 1 szt.
Opis: Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej – pole magnetyczne 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7g (część nr 7) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Dostawa aparatu do terapii radiofalowej ukierunkowanej - pole elektromagnetyczne 1 szt.
Opis: Dostawa aparatu do terapii radiofalowej ukierunkowanej - pole elektromagnetyczne 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7h (część nr 8) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Dostawa platformy wibracyjnej z poręczą 1 szt.
Opis: Dostawa platformy wibracyjnej z poręczą 1 szt. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7i (część nr 9) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Dostawa aparatu do USG z głowicą liniową, convex i kardiologiczną 1 szt.
Opis: Dostawa aparatu do USG z głowicą liniową, convex i kardiologiczną 1 szt. nr 7j (część nr 10) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10