679506-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy – Wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zarządzanie nieruchomościami będącymi własnością Gminy Olkusz, tj: 1) budynki i ich lokale mieszkalne i lokale przeznaczone na najem socjalny, lokale użytkowe o łącznej powierzchni użytkowej lokali 5.907,15 m2 oraz tereny przynależne o powierzchni 14.581,25 m2 (wykaz budynków, ilość lokali i ich powierzchni użytkowej oraz powierzchni przynależnych określa załącznik nr 1 do umowy) 2) budowle ochronne oraz pomieszczenia potencjalnie przeznaczone na budowle ochronne w budynkach wspólnot mieszkaniowych o powierzchni użytkowej 629,13 m2 (wykaz budowli ochronnych i pomieszczeń przeznaczonych na budowle ochronne wraz z ich powierzchnią zawiera załącznik nr 2 do umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został we wzorze umowy (§3 do §6) oraz pozostałych załącznikach do umowy.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 70330000 Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Olkusz w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu przygotowania i oceny ofert zostały szczegółowo określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami, która jest bezpłatnie i bezpośrednio dostępna na platformie zakupowej pod adresem niniejszego postępowania, tj: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1372278
Opcje:
Opis opcji: Brak