679512-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej - Grupa Zakupowa nr 176/2026 Voltra
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej - Grupa Zakupowa nr 176/2026 Voltra
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: VOL/EE/176/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa i odkup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na lata 2027-2029 (Taryfa Cxx, Oxx - [Oświetlenie Uliczne], Cxx, Gxx, R i Bxx)