2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Bytkowie w okresie od 01.01.2027 r. do 31.08.2027 r.”
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.08.2027 r. wynosi: 1 989 871 kWh (zamówienie podstawowe). 2. Informacje o odnawialnych źródłach energii (zwane dalej również oze), znajdują się w rozdziale 4 SWZ pkt 4.2 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opracowany został w załączniku nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w związku z tym termin składania ofert został skrócony (art. 138. Ust. 4 Pzp).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa, 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).