679596-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Implanty ortopedyczne – Dostawa implantów ortopedycznych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa implantów ortopedycznych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych. Przez wyroby medyczne, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych z 7 kwietnia 2022 r. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: SPZOZ.IINZZP.260/29/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141770 Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Impalnty do zespoleń kończyn górnych i dolnych
Opis: Część zawiera 77 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Endoprotezy stawu kolanowego
Opis: Część zawiera 31 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zestawy - więzadła
Opis: Część zawiera 9 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Endoprotezty biodra i kolana
Opis: Część zawiera 48 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: System do zaopatrywania złamań w obrębie miednicy
Opis: Część zawiera 161 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Proteza biodra
Opis: Część zawiera 30 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Gwoździe, śruby, wkręty, druty
Opis: Część zawiera 154 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Endoprotezy biodra, kolana, barku
Opis: Część zawiera 70 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Endoprotezy stawu biodrowego
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Płyty i śruby tytanowe
Opis: Część zawiera 123 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Endoproteza cementowana stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Opis: Część zawiera 3 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Mieszalnik, system do oczyszczania ran, ostrza
Opis: Część zawiera 11 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: System szycia łękotki
Opis: Część zawiera 10 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: implanty do artroskopii kolana
Opis: Część zawiera 42 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Implanty do artroskopIi barku
Opis: Część zawiera 50 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: implanty trauma i dystalna kończyna
Opis: Część zawiera 89 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Proteza barku
Opis: Część zawiera 65 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Więzadła krzyżowe
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Endoproteza kciuka
Opis: Część zawiera 5 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zestaw do szycia łąkotki
Opis: Część zawiera 51 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Endoproteza kolana, cement oraz spacery
Opis: Część zawiera 36 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21