2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w okresie od 02-01-2027 r. do 22-12-2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na przewozach szkolnych uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie do szkół podstawowych w Bobrówku, Ogardach, Tucznie, Strzelcach Krajeńskich, Przedszkola Samorządowego nr 1 w Strzelcach Krajeńskich, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Strzelcach Krajeńskich. Dowozy odbywać się będą na podstawie imiennych biletów miesięcznych w ramach regularnej komunikacji autobusowej, według opracowanego przez Wykonawcę, w terminie wskazanym przez Zamawiającego, harmonogramu dowozu – obejmującego godzinowy rozkład jazdy do placówek oraz godziny odwozu, przy czym odwóz miałby się odbywać o dwóch różnych godzinach (wcześniejszej i późniejszej). Przewozy dotyczą dni w roku szkolnym, w których odbywają się zajęcia lekcyjne wyłączając dni wolne od nauki, przerwę świąteczną.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001