See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa ubezpieczenia
Opis: Usługa ubezpieczenia: Zadanie 1 - Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej Zadanie 2 - Ubezpieczenie floty pojazdów Zadanie 3 - Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej
Opis: Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Ubezpieczenie floty pojazdów
Opis: Ubezpieczenie floty pojazdów
Wewnętrzny identyfikator: 5/2/26/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników
Opis: Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników