679650-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi badawcze – Badanie ilościowe klientów indywidualnych i instytucjonalnych PUP metodą CAPI-CAWI (n=4330), klientów indywidualnych agencji zatrudnienia (n=205) oraz klientów WUP (n=238) w 5 WOJEWÓDZTWACH POŁUDNIOWO – ZACHODNICH
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Badanie ilościowe klientów indywidualnych i instytucjonalnych PUP metodą CAPI-CAWI (n=4330), klientów indywidualnych agencji zatrudnienia (n=205) oraz klientów WUP (n=238) w 5 WOJEWÓDZTWACH POŁUDNIOWO – ZACHODNICH
Opis: Zamówienie polega na przeprowadzeniu w ramach projektu badawczego pt. „Wypracowanie oraz wdrożenie jednolitego standardu jakości funkcjonowania publicznych służb zatrudnienia oraz systemu jego monitorowania” dofinansowanego ze środków EFS w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego” trzyczęściowego badania ilościowego w 5 WOJEWÓDZTWACH POŁUDNIOWO – ZACHODNICH realizowanego za pomocą metody mixed mode design z zasadniczą techniką CAPI z uzupełniającym wykorzystaniem techniki CAWI – wśród klientów indywidulanych i instytucjonalnych powiatowych urzędów pracy (PUP) (n=4330), klientów indywidualnych agencji zatrudnienia (n=205) znajdujących się na terenie następujących województw: dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubuskie i CAWI wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych następujących wojewódzkich urzędów pracy (WUP): WUP we Wrocławiu, WUP w Katowicach, WUP w Krakowie, WUP w Rzeszowie, WUP w Zielonej Górze (n=238). 5 WOJEWÓDZTW POŁUDNIOWO - ZACHODNICH Badanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych WUP Realizacja badania ilościowego przeprowadzonego za pomocą metody mixed mode design z zasadniczą techniką CAPI z uzupełniającym wykorzystaniem techniki CAWI – wśród; 1. klientów indywidulanych i instytucjonalnych powiatowych urzędów pracy (PUP) (n=4330) w 111 PUP, 2. klientów indywidualnych agencji zatrudnienia (n=205) na terenie następujących 5 województw 1) dolnośląskiego, 2) śląskiego, 3) małopolskiego, 4) podkarpackiego, 5) Lubuskiego. Badanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych WUP Realizacja badania ilościowego metodą CAWI wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych następujących wojewódzkich urzędów prac (n=238): 1) WUP we Wrocławiu, 2) WUP w Katowicach, 3) WUP w Krakowie, 4) WUP w Rzeszowie, 5) WUP w Zielonej Górze.
Wewnętrzny identyfikator: COP.222.17.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 73110000 Usługi badawcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79300000 Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001