679838-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – „ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC W 2027 r. ORAZ Z PSZOK”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC W 2027 r. ORAZ Z PSZOK”
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Myszyniec oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie Gminy Myszyniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku na w gminach (t. j. Dz. U. 2025 r. poz. 733 ze zm.), obowiązującym planem gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Myszyniec. Szczegółowy OPZ stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: IN-271.8.2026.OŚ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001