679855-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów – Świadczenie usługi III linii wsparcia i rozwoju Systemu SOFTLAB ERP
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi III linii wsparcia i rozwoju Systemu SOFTLAB ERP
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) 1) świadczenie III linii wsparcia dla Systemu. Przez świadczenie III linii wsparcia dla Systemu Zamawiający rozumie świadczenie wybranych usług utrzymaniowych, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. II OPZ, zwane dalej Utrzymaniem Systemu. Usługi Utrzymania Systemu przez okres 36 miesięcy, przy czym szczegółowe terminy zostały wskazane w rozdziale IV OPZ, b) świadczenie Usługi Rozwoju Systemu w liczbie nieprzekraczającej 8000 Roboczogodzin, zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozdziale III OPZ, c) dostawa 11 sztuk licencji Użytkowników czynnych i 5 sztuk licencji Użytkowników biernych do wykorzystania w MF. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) świadczenie Usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozdziale II OPZ przez okres nieprzekraczający 12 miesięcy, b) świadczenie Usługi Rozwoju Systemu w liczbie nieprzekraczającej 3500 Roboczogodzin, c) dostawa licencji dla użytkowników czynnych i biernych do wykorzystania w MF w maksymalnej liczbie licencji: 40 sztuk dla Użytkowników czynnych i 40 sztuk dla Użytkowników biernych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 177623-2026
Poprzednie ogłoszenie: 453862-2026
Wewnętrzny identyfikator: PN/41/26/JGDY
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego, 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania, 72300000 Usługi w zakresie danych, 72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu SOFTLAB ERP
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) świadczenie III linii wsparcia dla Systemu. Przez świadczenie III linii wsparcia dla Systemu Zamawiający rozumie świadczenie wybranych usług utrzymaniowych, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. II OPZ, zwane dalej Utrzymaniem Systemu. Usługi Utrzymania Systemu przez okres 36 miesięcy, przy czym szczegółowe terminy zostały wskazane w rozdziale IV OPZ,, b) świadczenie Usługi Rozwoju Systemu w liczbie nieprzekraczającej 8000 Roboczogodzin, zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozdziale III OPZ, c) dostawa 11 sztuk licencji Użytkowników czynnych i 5 sztuk licencji Użytkowników biernych do wykorzystania w MF. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) świadczenie Usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozdziale II OPZ przez okres nieprzekraczający 12 miesięcy, b) świadczenie Usługi Rozwoju Systemu w liczbie nieprzekraczającej 3500 Roboczogodzin, c) dostawa licencji dla użytkowników czynnych i biernych do wykorzystania w MF w maksymalnej liczbie licencji: 40 sztuk dla Użytkowników czynnych i 40 sztuk dla Użytkowników biernych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Opcje:
Opis opcji: 1. Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2) W zakresie zamówienia objętego opcją: a) świadczenie Usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozdziale II OPZ przez okres nieprzekraczający 12 miesięcy, b) świadczenie Usługi Rozwoju Systemu w liczbie nieprzekraczającej 3500 Roboczogodzin, c) dostawa licencji dla użytkowników czynnych i biernych do wykorzystania w MF w maksymalnej liczbie licencji: 40 sztuk dla Użytkowników czynnych i 40 sztuk dla Użytkowników biernych.