679885-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi drukowania – Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania.
Opis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: PBI.240.2289.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79810000 Usługi drukowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72510000 Usługi zarządzania wspierane komputerowo, 30120000 Urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego, 50310000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych, 72268000 Usługi dostawy oprogramowania, 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania