Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183000 Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Konarskiego 13
Miejscowość: Otwock
Kod pocztowy: 05-400
Podpodział krajowy (NUTS): Warszawski wschodni (PL912)