679912-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do przechowywania i odczytu danych – Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego obiektowego systemu składowania danych Hitachi Content Platform
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego obiektowego systemu składowania danych Hitachi Content Platform
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego obiektowego Systemu składowania danych zbudowanego na bazie rozwiązania Hitachi Content Platform (Numer Seryjny: 41219) umiejscowionego w Radomiu przy ul. Samorządowej 1 polegająca na: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: zwiększeniu o efektywną dostępną dla danych i metadanych pojemność użyteczną nie mniejszą niż 720 TiB Systemu tj. rozbudowie posiadanych węzłów S11 o dyski wraz z niezbędnymi licencjami. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: zwiększeniu o efektywną dostępną dla danych i metadanych pojemność użyteczną Systemu nie mniejszą niż 1440 TiB. Zwiększenie pojemności polega na dodaniu węzła typu S wraz z dyskami i niezbędnymi licencjami. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 534340-2026
Wewnętrzny identyfikator: PN/50/26/HCKY
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: art.138 ust 2 pkt 1 ustawy Pzp
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego obiektowego Systemu składowania danych zbudowanego na bazie rozwiązania Hitachi Content Platform (Numer Seryjny: 41219) umiejscowionego w Radomiu przy ul. Samorządowej 1 polegająca na: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: zwiększeniu o efektywną dostępną dla danych i metadanych pojemność użyteczną nie mniejszą niż 720 TiB Systemu tj. rozbudowie posiadanych węzłów S11 o dyski wraz z niezbędnymi licencjami. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: zwiększeniu o efektywną dostępną dla danych i metadanych pojemność użyteczną Systemu nie mniejszą niż 1440 TiB. Zwiększenie pojemności polega na dodaniu węzła typu S wraz z dyskami i niezbędnymi licencjami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Opcje:
Opis opcji: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje uruchomienie opcji. 2. Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie o efektywną dostępną dla danych i metadanych pojemność użyteczną Systemu nie mniejszą niż 1440 TiB. 3. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi do 25 dni od dnia otrzymania Zlecenia o uruchomieniu opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy Zlecenie w terminie do 12 miesięcy od daty zawarcia Umowy 5. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ