2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa taśm do szybkościomierzy typu HASLER
Opis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa taśm do szybkościomierzy typu HASLER. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: POZ.240.2886.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 22993000 Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).