679968-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Wodomierze – Dostawa wodomierzy z podziałem na zadania.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wodomierzy z podziałem na zadania.
Opis: Dostawa wodomierzy z podziałem na zadania
Wewnętrzny identyfikator: 01362/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38421100 Wodomierze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1. Dostawa wodomierzy wielostrumieniowych mokrobieżnych do wody zimnej, przystosowanych do zdalnego odczytu, DN 20, DN 25, DN 40
Opis: Zadanie 1. Dostawa wodomierzy wielostrumieniowych mokrobieżnych do wody zimnej, przystosowanych do zdalnego odczytu, DN 20, DN 25, DN 40
Wewnętrzny identyfikator: 01362/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2026 zad.1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2. Dostawa wodomierzy statycznych, przystosowanych do zdalnego odczytu DN 20 DN 25, DN 40, DN50, DN80, DN100, DN150
Opis: Zadanie 2. Dostawa wodomierzy statycznych, przystosowanych do zdalnego odczytu DN 20 DN 25, DN 40, DN50, DN80, DN100, DN150
Wewnętrzny identyfikator: 01362/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2026 zad.2