680001-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Rękawice chirurgiczne – 259/PN/2026 - Dostawa rękawic chirurgicznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 259/PN/2026 - Dostawa rękawic chirurgicznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych na potrzeby całego szpitala dla UCK, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 259/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141420 Rękawice chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Opcje:
Opis opcji: Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3