Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Rynek 1
Miejscowość: Dominów
Kod pocztowy: 20-388
Podpodział krajowy (NUTS): Lubelski (PL814)