680056-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne – „Dostawa sprzętu bariatrycznego, sprzętu laparoskopowego, siatek przepuklinowych, zestawów do RIRS i innych materiałów operacyjnych - uzupełnienie”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Dostawa sprzętu bariatrycznego, sprzętu laparoskopowego, siatek przepuklinowych, zestawów do RIRS i innych materiałów operacyjnych - uzupełnienie”
Opis: Przedmiotem postępowania jest dostawa sprzętu bariatrycznego, sprzętu laparoskopowego, siatek przepuklinowych, zestawów do RIRS i innych materiałów operacyjnych - uzupełnienie.
Wewnętrzny identyfikator: SZP.III.240/35/26/PN
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1 - Ultradźwiękowe narzędzia do preparowania
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ultradźwiękowego narzędzia do preparowania.
Główna klasyfikacja (cpv): 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
Opcje:
Opis opcji: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. 3. W celu skorzystania z prawa opcji osoba wskazana jako odpowiedzialna za realizację umowy przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 4. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach pakietów – należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 6. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załączniki do SWZ. 8. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia w ilościach, które zostały określone przez Zamawiającego w poszczególnych pakietach i pozycjach w Załączniku nr 3 673392-2026 Page 6/182 asortymentowo-cenowym do SWZ. 9. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2- Staplery jednorazowe
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa staplerów jednorazowych.
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 3 - Balon bariatryczny
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa balonów bariatrycznych
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 4 - Siatki przepuklinowe 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa siatek przepuklinowych
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 5 - Zestaw do RIRS
Główna klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 6 - Klipsownica wielorazowa
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa klipsownic wielorazowych
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 7 - Worek laparoskopowy
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa worków laparoskopowych
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 8 - Siatki, mocowanie siatek
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa siatek, mocowanie siatek